Zatrzymany podejrzany o pedofilię

You are currently viewing Zatrzymany podejrzany o pedofilię

Zatrzymany podejrzany o pedofilię.
Do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o pedofilię doszło 10 września na terenie miejscowości Chude Gmina Wałcz.

Akcję przeprowadziła grupa nazywająca się Łowcy Pedofili Duchy. Jak podali na swoim oficjalnym profilu akcję prowadzili od 19 września. Zatrzymany mężczyzna pisał z trójką wirtualnych dzieci (wabiki). Były to osoby dorosłe udające dzieci. Mężczyzna był przekonany, że rozmawia z dziećmi poniżej 15 lat, a mimo to były to rozmowy głównie o seksie, prosił o zdjęcia miejsc intymnych dzieci. Mówił, że chciałby je dotykać i pieścić. Po zgromadzeniu wszystkich dowodów i przeczytaniu komentarzy pod jego zdjęciem profilowym na portalu społecznościowym np „UWAGA ZACZEPIA DZIECI ” członkowie grupy udali się na adres zamieszkania podejrzanego. Adres został podany przez córkę mężczyzny, która nawiązała kontakt z jednym z naszych wabików.
Krzysztof siedzi w swoim domu nie spodziewając się naszej wizyty w niedzielne popołudnie – relacjonują Łowcy Pedofili Duchy. – W trakcie wspólnej rozmowy przyznaje się do pisania z małoletnimi poniżej lat piętnastu. Po kwadransie przyjechał patrol policji z KPP Wałcz. Krzysztof zostaje zatrzymany przez policję w celu wyjaśnienia.
Pod postem jest wiele komentarzy. Większość gratuluje Łowcom namierzenia i zatrzymania mężczyzny. Jest jednak kilka, które przestrzegają przed wydawaniem pochopnych sądów. O tym, że mężczyzna jest pedofilem będzie można mówić, kiedy zostaną mu postawione stosowne zarzutu, a sąd uzna go winnym. Z tego powodu kilku osobom nie podobało się upublicznienie na stronie Łowców wizerunku mężczyzny. Uważają że może to spowodować licz człowieka i jego rodziny. Co jeśli sąd go uniewinni?
far