Biuro znów działa

You are currently viewing Biuro znów działa

Na ul Domańskiego w Wałczu, 14 stycznia zainicjowano pracę biura poselsko – senatorskiego posłów Jerzego Hardie – Douglasa i Piotra Zientarskiego oraz senatora Stanisława Gawłowskiego.

Biuro otworzył poseł Platformy Obywatelskiej, wieloletni burmistrz Szczecinka, a na co dzień lekarz, Jerzy Hardie-Douglas. W otwarciu uczestniczyli również były posel Pawł Suski, który wcześniej prowadził biuro pod tym samym adresem, starosta Bogdan Wankiewicz, burmistrza Wałcza Maciej Żebrowski i kierownik biura Zofia Białkowska.

  • Prowadzę biuro w Szczecinku, teraz otwieram w Wałczu, a w planach jest jeszcze Drawsko – mówił J. Hardie – Douglas. – Jestem posłem oraz czynnym lekarzem i niestety w Wałczu będę mógł być raz w miesiącu. Po wcześniejszym umówieniu mailowym lub telefonicznym będę do dyspozycji mieszkańców Wałcza i powiatu wałeckiego. Jestem również do dyspozycji władz i instytucji samorządowych. Co prawda moja skuteczność jako posła opozycji jest mniejsza ale będę się na pewno starał zrobić wszystko aby pomóc.

raf