Znów zaatakował

You are currently viewing Znów zaatakował

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o głośnej sprawie młodego mężczyzny, który pobił nastolatków, bo nie spodobał mu się kolor włosów. Ten sam sprawca zaatakował ponownie 16 października. Ofiarą tym razem padła 12 letnia dziewczynka.

Do zdarzenia doszło 16 października na ul. Kościuszki w Wałczu. Napastnikiem, co potwierdza policja był ten sam młody mężczyzna (rocznik 1992 – 28 lat), który w czasie wakacji zaatakował nastolatków z powodu ich koloru włosów.

  • Młody mężczyzna zaczepił 12 letnią dziewczynkę – mówi oficer prasowy KPP Wałcz, asp. Beata Budzyń. – Zwrócił jej uwagę w sposób wulgarny. Dodatkowo poszczuł ją psem i groził. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony na komendę. Prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Dwa razy w tygodniu musi stawiać się na komendzie. Oprócz tego prokurator nakazał zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej i zakaz kontaktów.

Na tą chwilę nie są znane powody dla których mężczyzna zaczepił nastolatkę. W miarę uzyskiwania informacji będziemy aktualizowali informacje.