Białe zęby w godzinę

You are currently viewing Białe zęby w godzinę

Prawdopodobnie TO NIE TWOJA WINA, że twój uśmiech nie jest śnieżnobiały. Przebarwienia na zębach postępują z wiekiem oraz powstają w skutek palenia papierosów, picia kawy, wina, jedzenia pokarmów z barwnikami np. kurkuma, buraki czy jagody. Oczywiście, ciężko zrezygnować z tego wszystkiego…Można pić kawę przez słomkę, połykać jagody w całości, a na wino jedynie czasem popatrzę, ale NIE MUSISZ TEGO sobie robi!

Wystarczy jedna wizyta w naszym gabinecie, aby w bezpieczny sposób wybielić swoje zęby do 16 odcieni w godzinę! – zapewnia Łukasz Mędrzycki, właściciel salonu White and Beauty w Wałczu przy ul. Zobywców Wału Pomorskiego 2/1a

Jaką metodą są wybielanie zęby w salonie White and Beauty?

Jest to laserowe wybielanie zębów. Metoda polega na nałożeniu na zęby specjalnego żelu, który poddaje się działaniu lampy. Przed i po zabiegu badany jest odcień zębów, dzięki temu klient od razu wie, o ile odcieni wybieliły się.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg polega na trzykrotnym nałożeniu żelu na 15 minut. Wraz z wywiadem przed oraz omówieniem zaleceń pozabiegowych zajmuje to nieco ponad godzinę.

Jakie efekty można osiągnąć?

Posiadamy w ofercie dwie lampy. *Lampa LED wybiela szkliwo o 5-8 odcieni, efekt utrzymuje się 6-9 miesięcy. Dedykowana jest dla osób, które chcą odświeżyć efekt wybielania albo mają niewiele przebarwień.

*Lampa PREMIUM Beyond wybiela szkliwo i zębinę nawet do 16 odcieni, a efekt utrzymuje się 1-1,5 roku. Zaleca się ją dla osób z dużymi przebarwieniami oraz dla tych, które wybielają zęby po raz pierwszy. Przy obydwu lampach wystarczy jedna wizyta.

Czy podczas zabiegu uszkadzane jest szkliwo, jak przy innych technikach?

W przeciwieństwie do past wybielających, które w swym składzie mają elementy ścierne i uszkadzają szkliwo, zabieg laserowego wybielania zębów jest bezpieczny. Stosujemy najlepsze, poparte certyfikatami, najbezpieczniejsze środki, dające najlepsze efekty na rynku europejskim i amerykańskim. Preparaty zostały opracowane specjalnie dla naszych gabinetów, są niespotykane w innych miejscach oraz gwarantują efekty widoczne po jednym zabiegu.

Kto może poddać się takiemu zabiegowi? Czy są jakieś przeciwskazania?

Przeciwwskazaniem jest niedawno ściągnięty aparat ortodontyczny, niewyleczone zęby, przebyte w ostatnim czasie zabiegi chirurgiczne, które były wykonywane w jamie ustnej, oraz choroby dziąseł np. paradontoza. Zabieg polecany jest dla wszystkich, którzy chcą poprawić wygląd swoich zębów, które nierzadko mogą być powodem kompleksów. Zęby są jednym z najważniejszych elementów naszego wyglądu, na który zwracamy uwagę w kontaktach międzyludzkich. Z badań socjologów wynika, że osoby z białymi zębami oceniane są jako młodsze niż są w rzeczywistości, bardziej atrakcyjne oraz co ciekawe – łatwiej odnoszą sukcesy zawodowe. 

Dziękuję za rozmowę.