Horror

You are currently viewing Horror

Wczoraj, 21 lipca około 22.00 oddział antyterorystów ze Szczecina wyprowadził z mieszkania mężczyznę, który groził wysadzeniem budynku.

Do sieci trafiło szokujące nagranie z Mirosławca umieszczone na fejsbukowym profilu: Spotted: Mirosławiec i okolice. Grupa nastolatków najpewniej 4 osoby bije się z mężczyzną. Film opatrzony jest wpisem: „Od spottera: Atak 4 na 1. Młodzież będąca pod wpływem alkoholu od dłuższego czasu zaczepia tego faceta. Musiało dojść do tragedii. Gdzie są rodzice tej patologii? Tutaj już nie można czuć się bezpiecznie. Proszę o wrzucenie na stronę ku przestrodze.”

Z filmu trudno jednoznacznie stwierdzić kto zaczął tą awanturę. Natomiast widać jak jedna z dziewczyn pada, jest krew i wygląda to jakby została ugodzona nożem. Ale też w ręku jednej z dziewczyn widać coś, co przypomina teleskopową pałkę.

  • Jestem na urlopie ale z tego co wiem doszło do szamotaniny i jedna z osób została raniona – mówi wiceburmistrz Dariusz Bartosik. – Sprawa miała swój dalszy ciąg. Mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu w bloku na Mirosławcu Górnym. Groził nawet że odkręci gaz i wysadzi blok. Ewakuowano mieszkańców i przystąpiono do rozmów. Negocjacje nie przyniosły rezultatu i ściągnięto specjalny oddział policji ze Szczecina, który wszedł siłą do mieszkania i wyprowadził mężczyznę.

Nieoficjalnie udało się dowiedzieć, że mężczyzna był ranny i przewieziono go do szpital. Po zatrzymaniu agresywnego mężczyzny mieszkańcy wrócili do bloku.

Fot./ Strażacy powiatu wałeckiego w akcji