R. Trzaskowski w Wałczu

You are currently viewing R. Trzaskowski w Wałczu

Godzinę temu zakończyła się wizyta kandydata na urząd Prezydenta RP Rafała Trzaskowskiego w Wałczu. Spotkał się on ze swoimi sympatykami na placu Wolności.

Prezydenta Warszawy do złożenia wizyty w Wałczu zaprosili były poseł Paweł Suski, burmistrz Wałcza Maciej Żebrowski oraz starosta Bogdan Wankiewicz.

Na spotkanie z Rafałem Trzaskowskim przyszło kilkaset osób, które kandydata przywitały może nie entuzjastycznie, ale na pewno bardzo ciepło. Wiec na placu Wolności obejmował tylko wystąpienie Rafała Trzaskowskiego, który podkreślał szczególne znaczenie najbliższych wyborów prezydenckich wobec autorytarnego i często bezprawnego sposobu sprawowania władzy przez Prawo i Sprawiedliwość. Ze spraw lokalnych R. Trzaskowski wytknął opieszałość ekipy rządzącej w realizacji obwodnicy Wałcza oraz problemy z przejęciem przez miasto budynku dworca PKP.

Podczas spotkania rozdawane były materiały wyborcze R. Trzaskowskiego, w tym także banery, które zainteresowane osoby mogłyby rozwiesić na ogrodzeniach swoich posesji.

Po wiecu w kawiarni Ratuszowa odbyło się spotkanie z samorządowcami z terenu naszego powiatu. Program pobytu R. Trzaskowskiego w Wałczu obejmował również spotkania z sołtysami oraz z kombatantami.

Z Wałcza kandydat na Prezydenta RP wraz z towarzyszącymi mu współpracownikami pojechał do Piły.

[Best_Wordpress_Gallery id=”28″ gal_title=”R. Trzaskowski w Wałczu”]