Otwarcie Pracowni Artystycznych Wypieków

You are currently viewing Otwarcie Pracowni Artystycznych Wypieków

W sobotę 20 czerwca na Zatorzu w budynku handlowym obok marketu H. Stokłosy otwiera się Pracownia Artystycznych Wypieków. Właścicielka Monika Wilińska zapewnia, że będzie to miejsce inne, niż wszystkie, a jej autorskie ciasta trafią nawet w najbardziej wymagające gusty.

– Moja Pracownia Wypieków Artystycznych jest spełnieniem marzenia, które miałam w sobie od dawna – mówi pani Monika. – Chciałam stworzyć miejsce inne od wszystkich, którego w Wałczu dotychczas nie było. Zależało mi, żeby stworzyć kameralne wnętrze, do którego będzie chciało się przyjść, które będzie dobrze kojarzyło się moim gościom. Wnętrze jest pudrowo-różowe i… słodkie.

Lokal zostanie otwarty w sobotę 20 czerwca od godziny 11.00. Goście, którzy zdecydują się odwiedzić Pracownię Artystycznych Wypieków, mogą liczyć – oprócz pysznej kawy i harbaty – na pyszne wyroby, tworzone na podstawie najlepszych receptur, wzbogaconych według autorskich pomysłów pani Moniki.

– Pieczenie jest moją pasją, w której realizuję się od lat – mówi M. Wilińska. – Najpierw piekłam w domu, potem dla rodziny i znajomych, wreszcie zdecydowałam się wyjść ze swoimi wypiekami do szerszego grona klientów. Do tworzenia swoich ciast używam wyłącznie naturalnych składników, nie stosuję półproduktów ani polepszaczy. Ręczę, że w Pracowni moi goście znajdą tylko domowe smaki.

W środku tygodnia Pracownia piec będzie ciasta na zamówienie. Kontakt: monia23044@wp.pl

My już próbowaliśmy i… z czystym sumieniem zapraszamy do Pracowni Artystycznych Wypieków! Smacznego!

tekst sponsorowany