Siatkarskie Medale

You are currently viewing Siatkarskie Medale

Młode siatkarki i siatkarze z wałeckiej „czwórki” wywalczyli odpowiednio brązowe i srebrne medale w Mistrzostwach Województwa Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców.

  1. maja w Pyrzycach zostały rozegrane Mistrzostwa Województwa Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców. W turnieju grały cztery najlepsze zespoły, wyłonione w eliminacjach. W finale bardzo dobrze zaprezentowali się chłopcy ze Szkoły Podstawowe nr 4 w Wałczu, którzy w znakomitym stylu zdobyli srebrne medale i zostali wicemistrzami województwa. Zwyciężył zespół z Koszalina, na 3 miejscu uplasował się zespół z Pyrzyc, a na 4 drużyna z Darłowa.
    W wałeckim zespole grali: Marcel Urbański, Paweł Gmiterczuk, Tomasz Łojek, Bartosz Szynkaruk. Bartosz Mizgorski,, Fabian Michalak, Mateusz Lis, Kajetan Kabatek, Michał Briegman i Igor Walnyckyj. Trenerem zespołu jest Adam Czaszyński.
    Dzień później w Koszalinie walczyły dziewczęta z „czwórki”, które po zaciętych i wyrównanych meczach zdobyły brązowe medale Mistrzostw Województwa. Dziewczęta grały w składzie: Amelia Rozwałka, Klaudia Grzesiak, Marta Kinasiewicz, Karolina Matuszak, Amelia Zborała, Aleksandra Sobczak, Iga Kamińska, Anna Ogonowska, Maja Sędzikowska i Milena Kamińska. Trenerem drużyny jest Michał Porębiak.
    Zawodniczki i zawodnicy są uczniami klas siatkarskich Szkoły Podstawowej nr 4 w Wałczu. oprac. tc